Pripreme Hajduka završile golijadom starih i mladih

Nogometaši Hajduka posljednjeg dana priprema odigrali su međusobnu utakmicu. Stari su pobijedili mlade 9-3 uz četiri gola Senijada Ibričića

Zadnji dan priprema u Austriji nogometaši Hajduka iskoristili su za međusobnu utakmicu, stariji protiv mlađih u dva puta po 20 minuta. Igralo se otvoreno, za gušt, pa je postignuto čak 12 golova. Na kraju su stariji pobijedili mlađe sa čak 9-3, a kod pobjedničke momčadi četiri gola je zabio Ibričić, tri Nigerijac Eliakwu, a dva Cernat. Strijelci za mlađe bili su Trebotić dva i Ante Vukušić. Iz te dvije momčadi da se iščitati trenutna početna postava jer je Miše suprostavio najbolji napad najboljoj obrani. Tako su u obrani mlađih bili Subašić, Maloča i J. Buljat, a za starije su igrali bočni Rubil i Šerić, kompletan vezni red Gabrić, Skoko, Andrić, Cernat i Ibričić, dok je prednost pred Brazilcem Paraibom u napadu dobio Eliakwu. Još uvijek je ozlijeđen Nikola Kalinić, a Tičinović je zamijenjen zbog upale grla. Ante Miše zadovoljan je onim što je momčad odradila na pripremama u Austriji i Sloveniji.
- Imali smo fantastične uvjete pa su pripreme puno bolje odrađene od onih u Turskoj. Obzirom na igrački kadar sigurno ćemo u novoj sezoni biti puno ofenzivniji - rekao je Miše.