Protivnici Dinama: Ludogorec remizirao, PSV izgubio od AZ-a

Ludogorec, koji je sljedeći protivnik 'modrih', je u derbiju 11. kola bugarskog prvenstva na domaćem terenu odigrao protiv Boteva 0-0. Ostali su vodeći u ligi

U subotu su igrali svi klubovi koji su s Dinamom u skupini Europske lige

Ludogorec, koji je sljedeći protivnik 'modrih', je u derbiju 11. kola bugarskog prvenstva na domaćem terenu odigrao protiv Boteva iz Plovdiva 0-0.

Ludogorec je vodeća momčad prvenstva s 25 bodova, dok Botev ima četiri boda manje.

PSV je u 8. kolu nizozemskog prvenstva upisao prvi poraz. Izgubili su na gostovanju kod AZ Alkmaara 2-1.

Domaćini su poveli u 21. minuti golom Viergevera. PSV je izjednačio u 35. minuti golom Depaya. Ipak, da sva tri boda ostanu u Alkmaaru pobrinuo se Johannsson u 57. minuti.

Iako je izgubio, PSV je i dalje vodeća momčad Eredivisie s 15 bodova.

U ukrajinskom prvenstvu izgubio je Černomorec. Bolji od njih bio je Dnjipro 2-0, a prvi gol na utakmici zabio je Nikola Kalinić.

Eduardo spasio bod Šahtaru, Kalinić zabio Černomorecu...