Ramos pred rušenjem rekorda La Lige: Izjednačen s Koemanom

Zahvaljujući golu protiv Eibara, kapetan Reala sada dijeli rekord s Ronaldom Koemanom kao obrambeni igrač s najviše zabijenih golova u španjolskoj prvoj ligi

Sergio Ramos zabio je u posljednjoj Realovoj utakmici s Eibarom svoj 67. gol  u La Ligi. Od toga ih je 65 zabio u dresu Reala, a dva u Sevilli.

POGLEDAJTE VIDEO:

BARCELONA - LEGANES 2-0 Raketini sigurni na vrhu: Messi i društvo slavili protiv Leganesa

Zahvaljujući tome, kapetan Reala sada dijeli rekord s Ronaldom Koemanom kao obrambeni igrač s najviše zabijenih golova u španjolskoj prvoj ligi.

Tehnički, Fernando Hierro bi također mogao tražiti ovu titulu sa zabijenih 105 golova, al je on velik dio svoje igre proveo u vezi, a ne obrani.

URNEBESNO! FOTO: Modrić i društvo kakve ih još niste vidjeli - koja je ljepša?

Ramos je u klubu ove sezone drugi najbolji strijelac s osam prvenstvenih golova i još dva u Ligi prvaka. Ostalo je još deset utakmica do kraja, a Ramosu nedostaje jedan gol da sruši rekord La Lige.

LOVE BARCELONU Luka igra, Real melje! Razbili su Eibar, već na predahu bilo 3-0

Podsjetimo, Real je u nedjelju dobio 3-1 Eibar, a golove za 'los blancose' zabili su Kroos, Ramos i Marcelo do 37. minute, a gosti su u drugom poluvremenu smanjili golom Bigasa.