Komentari 28

Luka igra, Real melje! Razbili su Eibar, već na predahu bilo 3-0

1

Kroos je zabio u 4. minuti. U 30. minuti je zabio Sergio Ramos na asistenciju Edena Hazarda, a tek je još sedam minuta bilo potrebno da se Real odvoji na velika tri gola razlike

U 28. kolu španjolske Primere Real je na domaćem terenu svladao Eibar 3-1.

Madridska momčad povela je u samom startu utakmice golom Tonija Kroosa u 4. minuti, a iako nisu imali pretjerano velik broj šansi, nastavili su gaziti goste do predaha.

La Liga od iduće godine seli na Arenu? Vraća se i Liga prvaka

U 30. minuti gol je zabio Sergio Ramos na asistenciju Edena Hazarda, a tek je sedam minuta bilo potrebno da se Real odvoji na velika tri gola razlike. Tada je na 3-0 povisio Marcelo.

La Liga Santander - Real Madrid v Eibar

U nastavku je Eibar smanjio na 3-1 golom Bigasa u 60. minuti. Zanimljivo je kako su gosti imali više udaraca i jednako udaraca u okvir kao i 'kraljevski klub', ali realizacija im nije bila na razini.

Uletio na teren, a sad La Liga za njega diže kaznenu prijavu...

Luka Modrić igrao je u prvoj postavi i sve do 84. minute kada ga je zamijenio Federico Valverde.

Real i dalje zaostaje za prvoplasiranom Barcelonom, i to dva boda. Ranije je u nedjelju Atletico Madrid remizirao s Athletic Bilbaom 1-1 i pao na šesto mjesto tablice te je momčad Diega Simeonea sada sve dalje od ulaska u Ligu prvaka.