Ranieri: Igrali smo sjajno, ali Juan je nevjerojatno griješio

Igrali smo odlično, sve je štimalo, ali nismo mogli ispraviti sve loše što je napravio Juan, rekao je trener Rome Claudio Ranieri nakon utakmice protiv Sampdorije

U prvoj utakmici 19. kola talijanske Serije A nogometaši Sampdorije su na svom travnjaku pobijedili Romu 2-1, makar su na odmor otišli s rezultatskim zaostatkom...

Roma je osim sjajnog pogotka Mirka Vučinića u 18. minuti imala i odličnu priliku Borriella u prvom dijelu, ali nakon svega su u nastavku platili katastrofalne dvije reakcije svog obrambenog igrača Juana. Dotični Brazilac je, inače, u igru ušao u 46. minuti umjesto Mexesa.

- Igrali smo odlično, sve je štimalo, ali nismo mogli ispraviti sve loše što je napravio Juan - rekao je trener Rome Claudio Ranieri nakon utakmice.

Prvo je ispravljajući Juanovu pogrešku crveni karton zaradio vratar Rome Julio Sergio i pritom skrivio jedanaesterac, dok je Juan bio direktni krivac i kod drugog pogotka domaćina.

- Ovaj nas je poraz silno unazadio u našim nastojanjima da se borimo za naslov prvaka - zaključio je Ranieri.