Rebiću, majstore: Okret, udarac i maestralan gol protiv Parme!

Ibrahimović je maestralno povukao prema naprijed, a potom dodao Rebinhu koji se snašao fenomenalno! Otresao je svog čuvara i probio mrežu, a golman je bio baš nemoćan

U 30. kolu Serie A Parma je dočekala Milan, a 'rossoneri' su poveli već na samom početku utakmice.

Golom koji je zabio - Ante Rebić! U osmoj minuti Zlatan Ibrahimović je maestralno povukao loptu prema naprijed, odlično zamijetio Rebića koji je loptu primio na nekih 14 metara od gola. Rebinho se potom majstorski okrenuo, otresao čuvara i - matirao protivničkog golmana!

Rebiću je ovo šesti ovosezonski gol u Serie A u 20 nastupa, a ima i šest asistencija.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

U 44. minuti za 2-0 Milana zabio je Kessie.

U drugom poluvremenu Zlatan Ibrahimović je zaradio crveni karton, točnije u 61. minuti, a pet minuta kasnije Parma smanjuje zaostatak. Ipak, Milan je izdržao, a konačnih 3-1 u 94. minuti postavio je Leao.