Liverpool s igračem više gubio pa remizirao kod Newcastlea

Iako je imao igrača više od 41. minute Liverpool to nije uspio iskoristiti na St. James Parku, štoviše, morao je nadoknaditi zaostatak te je remizirao s Newcastleom 2-2

Nogometaši Newcastlea i Liverpoola otvorili su osmo kolo Premiershipa na St. James Parku, a na kraju obje momčadi morale su se zadovoljiti bodom odigravši 2-2.

'Redsi' u utakmici bogatoj prilikama i golovima imali su veliku priliku za pobjedu nakon što su od 41. minute imali igrača više isključenjem Yanga-Mbiwe, no na kraju su morali biti sretni s bodom.

Nakon početnog vodstva 'svraka' preko Cabayea u 23. minuti, Liverpool se vratio u igru minutu nakon crvenog kartona izjednačivši golom Gerrarda iz penala za 1-1.

No unatoč terenskoj i igračkoj prednosti na terenu 'redsi' su od 57. minute ponovo gubili od Newcastlea golom Dummetta, no remi na gostovanju ipak je donio Sturridge zabivši za 2-2 u 72. minuti. To mu je bio veći 13. gol u 13 utakmica Premiershipa.