Rekordna pobjeda Dugopolja: Pomorac smrznut na minus 11

Tino Lagator zabio je 4 gola u prvom poluvremenu koje je završilo 6-0 u korist domaćina. Do kraja susreta hat-trick su zabili Balić i Čipčić, a zabio je i Serdarušić

Dugopolje je na stadionu Hrvatskih vitezova pred oko 300 gledatelja svladalo Pomorac iz Kostrene rekordnim rezultatom 11-0. Rezultat i nije veliko iznenađenje ako se uzme u obzir da su gosti na utakmicu stigli u dva kombija bez rezervnih igrača i prvotimaca koji štrajkaju. Na klupi su tako sjedili samo trener Vitomir Butorac i fizioterapeut, a na terenu su igrali juniori.

Tino Lagator zabio je četiri gola u prvom poluvremenu koje je završilo 6-0 u korist domaćina. Do kraja utakmice hat-trick su ostvarili Balić i Čipčić, a gol je zabio i Serdarušić.

Dugopolje je peto na tablici sa 16 bodova, dok je Pomorac uvjerljivo zadnji sa samo tri osvojena boda iz osam utakmica.