Remi Hulla i West Hama: Zbog zaleđa poništen gol Jelavića

Lopta se u 44. minuti od prečke odbila do Jelavića koji ju sprema u mrežu, no pomoćnik je podigao zastavicu jer se hrvatski reprezentativac uključio iz zaleđa...

Posljednja utakmica četvrtog kola engleskog nogometnog prvenstva odigrana je na Kingston Communications stadionu gdje je Hull City na domaćem travnjaku odigrao 2-2 protiv West Hama

Pred nešto više od 20.000 gledatelja domaćine je u vodstvo doveo Abel Hernandez odličnim udarcem glavom u 39. minuti. Isti je igrač minutu prije kraja prvog poluvremena snažno pucao po golu, a lopta se od prečke odbila do Nikice Jelavića koji ju sprema u mrežu, no pomoćni sudac podigao je zastavicu jer se hrvatski reprezentativac uključio iz zaleđa

Golčina Valencije

Za goste izjednačuje Enner Valencia u 50. minuti utakmice sjajnim udarcem s 25 metara u rašlje, no radost gostiju trajala je samo do 64. minute kada Mohamed Diame zabija nakon lijepe akcije pored dvojice igrača.

Samo tri minute kasnije Curtis Davies loše je reagirao nakon što je lopta prošla kraj njegovog golmana i zabio autogol za drugi remi Hulla u drugoj domaćoj utakmici ove sezone. Nikica Jelavić odigrao je cijelu utakmicu u dresu domaćina.

Hull je ovim bodom dospio na deseto mjesto, dok je West Ham tri mjesta iza. Jelavića u sljedećem kolu čeka gostovanje kod Newcastlea, dok West Ham dočekuje Liverpool, a onda ide na Old Trafford na noge Manchester Unitedu