Remi Milana i Rome: Crveni kartoni za Muntarija i Tottija

U 41. minuti Milan je ostao s igračem manje nakon isključenja Muntarija. U samoj završnici utakmice crveni je dobio Francesco Totti, i to zbog udaranja Mexesa

U posljednjoj utamkmici 37. kola Serie A Milan i Roma su na San Siru odigrali bez golova, 0-0, ali u utakmici s čak dva crvena kartona.

Iz prvog poluvremena treba izdvojiti pokušaj Tottija s 25 metara, ali odlično je to obranio Abbiati.

U 41. minuti Milan je ostao s igračem manje nakon isključenja Muntarija. Veznjak Milana verbalno se obračunavao sa sucem, a onda mu je pokušao i uzeti crveni karton, pa je zasluženo završio u svlačionici.

Do kraja utakmice bilo je nekoliko prilika s obje strane, ali mreže su večeras na San Siru mirovale.

Na kraju je sudac morao pokazati još jedan crveni karton, i to u drugoj minuti sudačke nadoknade Francescu Tottiju. On je isključen jer je laktom udario Mexesa.

Milan kolo prije kraja ima dva boda prednosti ispred četvrte Fiorentine, dok je Roma na 7. mjestu s 59. bodova.