Remi Stuttgarta i Frankfurta: Vedad Ibišević promašio penal

U nedjelju su odigrane dvije utakmice šestog kola njemačkog prvenstva, a zanimljivo obje su utakmice završile istim rezultatom 1-1.

Freiburg je kod kuće odigrao s Herthom 1-1. Domaćini su poveli u 6. minuti golom Mehmedija, gosti iz Berlina do izjednačenja su stigli golom Skjelbreda u 38. minuti. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

U Stuttgartu je gostovao Frankfurt, a na kraju je svakoj momčadi pripao po bod, završilo je 1-1. Gosti su poveli u 14. minuti golom Russa. Samo dvije minute kasnije Werner je donio izjednačenje 'švabama'.

Stuttgart je u posljednjim trenucima utakmice imao priliku za tri boda, ali je Ibišević promašio penal.

Srđan Lakić cijelu je utakmicu bio na klupi gostiju.