Remi uz teniskih 6-6: U drugoj španjolskoj ligi zabili 12 golova

Numancia i Lugo zabili su po šest golova u jučerašnjoj utakmici 18. kola druge španjolske lige. Nevjerojatan rezultat više sliči teniskom meču, no nogometu

Nevjerojatnu utakmicu gledali su sinoć navijači na stadionu Los Pajaritos u španjolskom gradu Soria. Tamo su domaća Numancia i Lugo odigrali za nogomet nesvakidašnjih 6-6.

Prvo poluvrijeme ni po čemu nije najavljivalo da bi do kraja utakmice navijači mogli svjedočiti pravom vatrometu golova. Na odmor se otišlo s 'dosadnih' 1-1. No onda je u drugom dijelu utakmice počeo vatromet. Gosti su do 79. minute uspjeli zabiti još pet golova i sve do 84. minute vodili su sa više no sigurnih 6-3.

No u posljednjih šest minuta utakmice Numancia je zabila tri gola i posljednji sučev zvižduk dočekali su s 'teniskih' 6-6. Doista neočekivano, posebno ako se zna da  je Lugo prije ovog kola imao treći najgori napad prvenstva, a ni Numancia nije bila puno bolja s obzirom da je u 17 utakmica zabila 22 gola.