'Rossoneri', laku noć: Pašalić zabio Milanu pa asistirao...

U 61. minuti Gosens je krenuo prema šesnaestercu, lažirao kretnju, izašao na vanjsku stranu i opalio. Precizan udarac skrenuo je Pašalić u donji desni kut Milanovog gola

Atalanta je u 17. kolu Serie A dočekala Milan, a domaćini su odmah jače krenuli u utakmicu.

U 10. minuti Gomez se fantastično sjurio s lijevog krila, ušao u šesnaesterac i opalio pravu bombetinu. Golman Milana Donnarumma bio je nemoćan!

Atalanta je nastavila bolje igrati, a u 61. minuti Gosens je krenuo prema šesnaestercu, lažirao kretnju, izašao na vanjsku stranu i opalio. Precizan udarac skrenuo je Pašalić u donji desni kut Milanovog gola.

Niti dvije minute kasnije Pašalić je opet bio aktivan! Asistirao je Iličiću za 3-0.. A Iličić je potom u 72. minuti zabio još jedan gol! Za 4-0... Muriel je potom u 84. zabio za konačnih 5-0. Kakav potop Milana...