Ruska liga: Andrej Aršavin igrao, Zenit izgubio

Nogometaši Zenita su u 12. kolu prvenstva Rusije izgubili kod kuće od Spartak Nalčika 4-3. Vodili su čak 1-0 i 3-2, ali su na kraju ipak poraženi

Trener Zenita Dick Advocaat je vratio Andreja Aršavina u momčad, ali je s njim pobjednik Kupa Uefe izgubio na domaćem terenu od Spartak Nalčika 4-3 u utakmici 12. kola ruskog nogometnog prvenstva...
Nogometaši Zenita su vodili 1-0 i 3-2, ali su na kraju izgubili utakmicu što ih i dalje drži u donjem dijelu ruske ljestvice.
Junakom utakmice se pokazao gostujući igrač Amisulašvili koji je otvorio utakmicu autogolom u 11. minuti, no u 69. minuti je isti igrač postigao pogodak kojim je Spartak Nalčik na kraju pobijedio 4-3.
U drugom današnjem ogledu 12. kola Saturn i FK Moskva su podijelili bodove u utakmici bez pogodaka.