Sassuolu oduzeta osvojena tri boda: Zaboravili na registraciju

Sassuolu se piše poraz iz nedjeljnje utakmice jer su zaboravili odraditi registraciju igrača Antonia Raguse, veznjaka koji je ušao u drugom poluvremenu. On nije imao pravo nastupiti

Talijanski Sassuolo sjajno je ušao u sezonu. Prvo su se kvalificirali u skupine Europske lige preko Luzerna i Crvene zvezde, da bi slavili kod Palerma 0-1 i zatim dobili povratnika Pescaru na domaćem terenu 2-1.

Međutim, piše im se poraz iz nedjeljnje utakmice jer su zaboravili odraditi registraciju igrača Antonia Raguse, veznjaka koji je ušao u drugom poluvremenu. On nije imao pravo nastupiti.

Sassuolo 'je izgubio jer klub nije registrirao igrača do podneva dan uoči utakmice' stoji u priopćenju Serie A.

Tako je pobjeda odlukom vodstva Serie A od 3-0 pripisana Pescari koja je skočila na šesto mjesto na ljestvici, dok je Sassuolo pao sa druge na 11. poziciju.

Klub iz Reggio Emilie iduće kolo gostuje kod prvaka Juventusa u Torinu, a prošle su sezone završili na šestoj poziciji 'Calcija'.