Selekcija trećeligaša iz Italije 'razbila' je Šuškove talente

Ivo Šušak preuzeo je mladu reprezentaciju (U21) u veljači prošle godine i samo niže loše rezultate. Danas su izgubili od selekcije talijanskih trećeligaša čak 4-2!

Momčad s Vrsaljkom i Brozovićem koji igraju Ligu prvaka s Dinamom, Bubnjićem kojeg je kupio Udinese, Livajom iz milanskog Intera, svakako bi trebala biti vrijedna poštovanja, no Hrvatska U20 reprezentacija danas je to poštovanje izgubila. Štoviše, osramotila se u Portogruaru.

Izgubili su od selekcije talijanskih trećeligaša 4-2! Brozović je jedan od rijetkih koji je zadovoljio, zabio je dva gola, ali to nije bilo dovoljno. Iako smo vodili na poluvremenu, primili smo tri gola u razmaku od sedam minuta (od 62. do 69.), a onda još jedan pred sam kraj utakmice.

Ivo Šušak preuzeo je mladu reprezentaciju (U21) u veljači prošle godine i samo niže loše rezultate. Euro nisu izborili, a otkad je sjeo na klupu Hrvatska je pobijedila u samo dvije od osam utakmica uz čak pet poraza.

A navodno smo nogometno silno talentirana nacija...