Simoneovi ratnici slavili kod Elchea, Atletico ima pet bodova prednosti pred Realom i Barcom

Gol koji je Atleticu donio velikih pet bodova prednosti ispred Barce i Reala djelo je Marcosa Llorentea u 24. minuti. No, Llorente je mogao biti i tragičar nakon što je skrivio penal u 90. minuti

Nogometaši Atletica povećali su svoju prednost na čelu Primere četiri kola prije kraja nakon što su slavili s  minimalnih 1-0 kod "davljenika" Elchea

Gol koji je Atleticu donio velikih pet bodova prednosti ispred Barce i Reala djelo je Marcosa Llorentea u 24. minuti. No, Llorente je mogao biti i tragičar nakon što je igrao rukom u svom šesnaestercu u 90. minuti, da bi igrač Elchea Fidel iz penala pogodio vratnicu.

Ivo Grbić i Šime Vrsaljko su ostali na klupi Atletica.

MADRIDSKA BOLNICA Nema kraja problemima za 'kraljeve': Otpao i Carvajal

U 21 sat svoju utakmicu 34. kola igra i Luka Modrić i njegov Real Madrid protiv Osasune.

Utakmica Atletico Madrida i Barcelone je na rasporedu u subotu (8. svibnja), a upravo bi ona mogla odrediti pobjednika La Lige.

BARCELONA - GRANADA 1-2 Kakav kiks Barcelone! Fešta u Madridu: Granada šokirala Katalonce usred Camp Noua