Situacija za Oko sokolovo: Je li pomoćnik oštetio Lokomotivu?

Dinamo je pobijedio Lokomotivu na Maksimiru 2-0, a tko zna što bi bilo da gostima nije označeno zaleđe u 72. minuti, pri vodstvu "modrih" 1-0. Pitamo vas: je li pomoćnik ispravno postupio?

Igrala se 72. minuta gradskog okršaja Dinama i Lokomotive (2-0) kad je gostima dosuđeno vrlo dvojbeno zaleđe.

Luka Ivanušec prošao je po sredini i dao odličnu loptu u prostor Ivanu Krstanoviću, a ovaj je krenuo sam prema Dominiku Livakoviću. No drugi pomoćnik glavnog suca utakmice Duje Strukana, Alen Jakšić iz Solina, podigao je zastavicu označivši zaleđe.

Pogledali smo usporenu snimku nekoliko puta i dojam je da je Krstanović, koji se na tu odluku samo nasmijao, bio u liniji sa zadnjim igračem Dinamove obrane, Leonardom Sigalijem, a vrlo blizu bio je i lijevi bek Jan Lecjaks.

U svakom slučaju, bit će to situacija za Oko sokolovo...