Skromna večer Hrvata u NBA: Zabili su skupa tek 30 poena...

ŠUT JE ŠTEKAO Šarić je zabio 12 u porazu 76-ersa, Hezonja sedam, a Rudež dva u porazu Orlanda od Bullsa, dok je jedini slavio Bogdanović, koji je u pobjedi Wizardsa zabio devet koševa

Philadelphia 76-ersi izgubili su doma od Indiana Pacersa 120-111.

Dario Šarić nije imao svoju večer.

Favorit za rookieja godine odigrao je 25 minuta, zabio je 12 koševa, ali uz skroman šut 3/10. Pogodio je jednu tricu iz četiri pokušaja, a imao je i šest skokova i dvije asistencije. Pacerse je predvodio Paul Geroge s 27 koševa.

Mario Hezonja dobio je čak 32 minute u Orlandovom porazu od Chicago Bullsa (122-75), iako nije startao za Orlando, igrao je najviše od svih igrača u rosteru. Ni on nije imao šutersku večer.

Zabio je sedam koševa, ali uz šut iz igre 2/9.

Damjan Rudež igrao je šest minuta, zabio je dva koša.

Skromnu večer Hrvata u NBA ligi zaključio je Bojan Bogdanović koji je u pobjedi Washingtona kod Detroita 105-101 zabio devet koševa za 18 minuta uz šut iz igre 3/7.

Jazz iznenadio Ratnike

U ostalim utakmicama Boston je kod kuće bio bolji od Brooklyn Netsa 114-105, Miami Heat je dočekao Cleveland Cavalierse i slavio 124-121. Milwaukee Bucksi kod kuće su dobili Hornetse 89-79, a Portland je slavio protiv Spursa 99-98.

Los Angeles Clippersi bili su bolji od Houston Rocketsa 125-96, a Utah Jazz iznenadio je Golden State Warriorse i slavio na gostovanju 105-99.