Skupi noge, Josephu! Russell lijepo podvalio i ušao u anale...

U pobjedi Oklahome nad Torontom 123-102, najljepši potez utakmice pripada čudesnom Westbrooku. Na koncu druge četvrtine asistirao je suigraču gurnuvši protivniku loptu kroz noge s vlastite polovice

Russell Westbrook i dalje dominira NBA parketima. U pobjedi njegove Oklahome City Thunder nad Toronto Raptorsima 123-102, unatoč 24 koša, 10 skokova i 16 asistencija, ostat će upamćen jedino njegov potez s konca druge četvrtine.

Nakon neuspješnog napada gostiju, Westbrook je uhvatio loptu te je sa svoje polovice gurnuo pod noge protivničkom igraču. Lopta je završila u rukama njegova suigrača koji je prekrasnu asistenciju pretvorio u još jedan koš za domaćina.

Ovakvo nešto ne viđa se svakodnevno u košarci, a vjerojatno ni sam Russell nije znao da će mu ovo poći za rukom.