Slavlje u prijateljskom ogledu: Hrvatska U-21 dobila C. Goru

Hrvatska U-21 nogometna reprezentacija pobijedila je vršnjake iz Crne Gore 3-1 na stadionu Radnika u Sesvetama. U ponedjeljak igraju prijateljski susret protiv Grčke

Mlada hrvatska reprezentacija pobijedila je Crnu Goru u prijateljskoj utakmici u Sesvetama. Hrvatska U-21 nogometna reprezentacija koju vodi Nenad Gračan slavila je 3-1 preokretom u zadnjih 15 minuta utakmice.

Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatskoj je ovo bila jedna od provjera za jesenski početak novog kvalifikacijskog susreta. Crnogorci su poveli na stadionu Radnika golom Đorđevića u prvom dijelu.

No 15 minuta prije kraja Hrvatska je izjednačila golom Perića. Mišić je pogodio za vodstvo, a Krovinović za potvrdu pobjede.

U ponedjeljak U-21 reprezentacija igra prijateljsku utakmicu na gostovanju kod Grčke.

U-21: HRVATSKA - CRNA GORA 3-1 (0-1)

• 0:1 - Đorđević (32'), 1:1 - Perić (74'), 2:1 - P. Mišić (86'), 3:1 - Krovinović (87')
  • Hrvatska: Mikulić, Bartolec, Milić, Radošević, Šimunović, Perić, Brlek, J. Mišić, Perica, Pašalić, Kolar (Još su igrali: Mikanović, Capan, P. Mišić, Ivančić, Krovinović, Pejić). Izbornik: N. Gračan