Slovački mediji: Dinamo imao savršeni preokret u Trnavi...

Trnava nemoćna protiv Dinama, gosti rezervirali obrat u drugom dijelu, piše slovački Profutbal, dok Aktuality kaže: Spartak nije zadžao vodstvo, Dinamov trijumf pred praznim tribinama

Dinamo je pobijedio Spartak u Trnavi 2-1 u 3. kolu Europske lige. Treća je to pobjeda za plave u isto toliko utakmica u Europskoj ligi i sad ih samo bod u sljedećem kolu dijeli od europskog proljeća koje čekaju (pre)dugih 48 godina.

Domaćini su se ponadali da bi mogli stati na kraj Dinamovoj dominaciji. Poveo je Spartak golom Ghorbanija u 32. minuti, ali to je bilo sve. Gavranović i Oršić režirali su preokret, a slovački mediji priznali premoć hrvatske momčadi:

- Trnava nemoćna protiv Dinama, gosti rezervirali obrat u drugom dijelu - piše slovački Profutbal, dok Aktuality kaže:

- Spartak nije zadžao vodstvo, Dinamov trijumf pred praznim tribinama.

- Spartak je imao pobjedu u svojim rukama, savršen preokret Zagrepčana - naslov je na nezavisnom dnevniku Novi čas.

Slovaci se mogu nadati da će bolje proći na Maksimiru, no modri na čelu s Nenadom Bjelicom imaju potpuno drugačije planove...