Šok za Monaco: Mbappé morao izaći iz igre, stradalo koljeno?!

Prema prvim informacijama iz Francuske, stradalo mu je koljeno i pitanje je koliko ga duga pauza očekuje. Mbappé je napustio travnjak uz bolne grimase teškog koraka...

Monaco je u utakmici punoj preokreta pobijedio Toulouse 3-2 u prvoj utakmice nove sezone Le Championnata.

Francuski prvak u kojem uspješno brani naš Danijel Subašić ušao je u novu sezonu lišen usluga važnih igrača poput Bernarda Silve, Benjamina Mendyja i Tiemouéa Bakayoka koji su otišli u engleski Premiership u rekordnim transferima.

No, u klubu je i dalje najveća zvijezda, najbolji mladi igrač svijeta Kylian Mbappé. Dobio je čak i 'desetku' na leđa pa je poveo momčad u novu sezonu kao 'glavna faca'.

Nažalost po njega, neće pamtiti ovaj dan po dobrom jer je u 75. minuti utakmice morao napustiti teren uz bolne grimase.

Prema prvim informacijama iz Francuske, stradalo mu je koljeno i pitanje je koliko ga duga pauza očekuje.

Inače, Monaco je gubio od šeste minute golom Machacha da bi u 28. Jemerson pogodio za izjednačenje. U 53. Delort ponovno odvodi goste u vodstvo, ali samo pet minuta poslije Falcao zabija za 2-2.

Gol za tri boda zabio je Kamil Glik u 70. minuti, ali o pobjedi se neće previše razglabati ukoliko je dragulj Mbappé otpao na duži period...