Španjolska i Italija u finalu Eura za nogometaše do 21 godine...

Španjolci su u polufinalu pobijedili Norvešku 3-0. Golove su zabili Moreno, Isco i Morata. Italija je finale izborila pobjedom protiv Nizozemske 1-0. Gol je dao Borini

U finalu Europskog prvenstva za nogometaše do 21 godine, koje se igra u Izraelu, igrat će Španjolska i Italija.

Španjolci su grupnu fazu prošli s tri pobjede, bez primljenog gola, a istim ritmom izborili su i finale. U polufinalu su pobijedili Norvešku 3-0. Seriju je u 45. minuti otvorio Rodrigo Moreno. Na 2-0 je u 87. minuti povisio veznjak Malage Isco, dok je konačnih 3-0 u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio Alvaro Morata. Morata je tako zabio gol na četvrtoj uzastopnoj utakmici na prvenstvu.

U drugoj polufinalnoj utakmici Italija je golom Borinija iz 78. minute pobijedila Nizozemsku 1-0.