Ronaldov hattrick Španjolskoj: Šest golova i remi u spektaklu!

ČUDO OD NOGOMETA Portugal i Španjolska odigrali su 3-3 u Sočiju i to u prekrasnoj predstavi prvog kola Mundijala. Tri komada CR-a spasila su prvaka Europe poraza u utakmici punoj preokreta

U utakmici 1. kola B skupine Svjetskog prvenstva u Sočiju su nogometaši Španjolske i Portugala su odigrali 3-3 (1-2). Time su debelo popravili slab dojam petka u kojem su pala tek dva gola na utakmicama Egipa i Urugvaja, odnosno Irana i Maroka.

U odličnoj i uzbudljivoj utakmici europski prvaci Portugalci su dvaput vodili, a nakraju se dvije minute prije kraja spasili poraza predivnim golom trostrukog strijelca Cristiana Ronalda.

Portugal - Spain Live Score

Portugal je poveo u 4. minuti pogotkom Cristiana Ronalda iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio, a Španjolci su izjednačili u 24. minuti nakon solo-akcije Diega Coste. Ali i faula...

TEHNOLOGIJA GRIJEŠI Costa je zabio iz čistog faula, a VAR rekao da je sve regularno!

U 44. minuti udarac Ronalda s 20 metara španjolski vratar David de Gea neobjašnjivo propušta u mrežu, da bi u 55. minuti na 2-2 izjednačio Costa nakon dodavanja Busquetsa.

TEŽAK KIKS Kariuse, jesi li to ti? De Gea je ružno kiksao, fanovi se sprdaju

U 58. Nacho Fernandez dovodi Španjolce u vodstvo od 3-2 fantastičnim volejem s 20 metara, koji se odbio od obje vratnice i odsjeo u mreži. Na 3-3 je izjednačio u 88. minuti Ronaldo, atraktivnim golom iz slobodnog udarca s 20-tak metara.

Ranije je u ovoj skupini Iran pobijedio Maroko s 1-0 autogolom Aziza Bouhaddouza u petoj minuti sudačke nadoknade.

U 2. kolu 20. lipnja igraju Portugal - Maroko i Španjolska - Iran.