Spiker isprovocirao Rujevicu: 'Oršić je zabio samo tri gola...'

U 81. minuti igre s travnjaka na Rujevici izlazio je Ivan Perišić koji je zabio gol za 3-1, a ulazio je Dinamov Mislav Oršić. Spiker je tu vidio priliku za zafrkanciju pa je Oršića najavio na zanimljiv način

Hrvatska se kvalificirala na Euro 2020. pobjedom nad Slovačkom 3-1, a za jedan od komičnijih trenutaka utakmice zasluge su pripale spikeru na utakmici.

ANKETA: KOLIKO ĆEMO DOGURATI? Nikad nismo prošli prvu nokaut stepenicu: Vrijeme za iskorak!

U 81. minuti igre s travnjaka na Rujevici izlazio je Ivan Perišić koji je zabio gol za 3-1, a ulazio je Dinamov Mislav Oršić. Službeni spiker Josip Krmpotić, dugogodišnji novinar Radija Rijeka, tu je vidio priliku za zafrkanciju pa je Oršića najavio na zanimljiv način:

- Mislav Oršić! Na posljednjoj utakmici na Rujevici zabio je samo tri komada...

Time je aludirao na nedavnu utakmicu Rijeke i Dinama 10. studenog u kojoj su 'modri' slavili s čak 5-0, a Oršić je zabio hat-trick.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.