Stipe Perica u prvoj utakmici za Kasimpasu odmah zabio gol

Ostaje žal zbog poraza jer ipak rezultat momčadi je najvažniji. Sretan sam naravno zbog svog gola koji mi puno znači. Veliki mi je motiv za dalje, da još jače treniram, rekao je Stipe

Stipe Perica zabio je gol u prvoj utakmici za Kasimpasu!

Napadač Udinesea došao je prije nekoliko dana u Tursku gdje će ostatak sezone provesti na posudbi u Kasimpasi, a danas je debitirao za istanbulsku momčad.

I odmah zabio! Igrala je Kasimpasa protiv Sivasspora, primila gol u šestoj minuti, no Perica je izjednačio tek osam minuta kasnije.

Ipak, nije to bilo dovoljno pa je momčad 23-godišnjeg Hrvata naposljetku izgubila 3-1 te se sad nalazi sedmom mjestu. Perici je, naravno, najviše žao rezultata:

- Ostaje žal zbog poraza jer ipak rezultat momčadi je najvažniji. Sretan sam naravno zbog svog gola koji mi puno znači. Veliki mi je motiv za dalje, da još jače treniram - prenosi sport023.hr.