Stuttgart još uvijek čeka prvi bod u prvenstvu, opet izgubili

Nogometaši Stuttgarta ni u trećem kolu Bundeslige nisu uspjeli osvojiti prvi bod. 'Švabe' su izgubili na gostovanju kod Augsburga 2-1 i tako upisali treći uzastopni poraz na početku prvenstva.

Domaćini su poveli već u 6. minuti golom Altintopa. Pola sata kasnije Augsburg je imao već 2-0, a strijelac je bio Callsen-Bracker. Nadu Stuttgartu je vratio u 42. minuti golom iz penala Vedad Ibišević, ali rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Stuttgart tako u vrlo lošem raspoloženju čeka uzvratnu utakmicu 4. pretkola Europske lige protiv Rijeke, koja će u Njemačku doći braniti prednost od 2-1 s Kantride.

U Njemačkoj se danas igrala još jedna utakmica drugog kola Bundeslige, a u njoj je Frankfurt pobijedio na gostovanju kod Braunschweiga 2-0 golovima Meiera i Aignera.