Sudac, pa ti se šališ! Izvadio je sprej i brzo ga spremio natrag

TOTTENHAM - ROCHDALE Sudac je sve napravio po protokolu, ali ipak je odustao od sprejanja, ne bi baš imalo previše smisla obzirom da je teren na Wembleyu bio prekriven snijegom

Igrač Tottenhama pada na 25 metara od gola. Sudac Paul Tierney dolazi do mjesta gdje je bio faul i prima se za sprej.

Lucas Moura ga neko vrijeme gleda i smije se.

TOTTENHAM PROŠAO Zbrka na Wembleyju: Uspio je penal 'pretvoriti' u - indirekt...

Sudac je sve napravio po protokolu, ali ipak je odustao od sprejanja, ne bi baš imalo previše smisla obzirom da je teren na Wembleyu bio prekriven snijegom.

POGLEDAJTE VIDEO (od 4. minute je situacija sa sprejem)

Tottenham je nakon ponovljene utakmica pobijedio niželigaša Rochdale 6-1 na Wembleyu i prošao u četvrtfinale FA Cupa.

U prvom poluvremenu dominirao je VAR (videotehnologija), koji je zbog prekršaja poništio gol Spursima u 6. minuti, a u 28. minuti poništio im je penal koji je pretvorio u indirekt, nakon što je Son zastao prilikom izvođenja.