Švicarska: Basel 'utrpao' Young Boysima četiri gola

Basel je u 13. kolu švicarskog prvenstva svladao Young Boyse 4-0, a strijelci su bili Majstorović, Streller, Chipperfiled i Carlitos

Nogometaši Basela, sljedećeg Dinamovog suparnika u Ligi Uefe, pobijedili su na svom terenu Young Boyse 4-0 u posljednjoj utakmici 13. kola švicarskog prvenstva. Young Boysi su igrali sat vremena bez igrača manje, nakon što je isključen Carlos Varela, a četiri minute prije kraja i bez dvojice kad je sudac isključio Joaoa Paola. Poveli su domaći Majstorovićevim golom iz penala (16.') nakon što je u kaznenom prostoru srušen Degen. Marco Streller je povisio na 2-0 (30.'). U drugom dijelu je Basel zabio još dva gola. Chipperfield je bio strijelac u 52. minuti, a Carlitos je 15 minuta prije kraja postavio konačan rezultat. Basel je prvi sa 29 bodova ispred Züricha, koji ima tri boda manje.