Ozlijeđen interventni policajac! Navijači divljali i bacali baklje...

Nastao je odjednom kaos, Torcida je krenula u obračun sa zaštitarima i interventnom policijom nakon čega je jedan od policajaca ostao ležati ozlijeđen usred bakljade...

Nakon što je sudac propustio svirati čisti penal za Hajduk u 28. minuti počeli su i prvi problemi izvan terena.

Već deset minuta poslije počele su letjeti stolice u teren s obje navijačke strane. Stadion u Vinkovcima uoči finala prošao je preuređivanje, no to nije dugo potrajalo.

U drugom poluvremenu isto je počelo nemirima. Nastao je odjednom kaos, Torcida je krenula u obračun sa zaštitarima.

Što se dogodilo?

Poslano je 4-5 redara među Torcidu da izvuku jednog od njih što su i uspjeli. Zatim je Torcida napala redare nakon čega je morala reagirati interventna policija pa je nastala gužva.

Torcida je zatim počela bacati bengalke i gađati policajce.

Jedan je policajac zadobio ozlijede uslijed čega je ostao ležati.

Mjere sigurnosti u Vinkovcima su za ovaj derbi pojačane, a prije utakmice nisu zabilježeni nikakvi neredi.