Torcida proslavila rođendan, a Maloku i Milevski opet zabijali

Hajduk B na Poljudu je pobijedio Primorac 1929 s 3-1 golovima Malokua, Bencuna i Milevskog. Susret je pratilo četiri tisuće gledatelja koji su slavili Torcidin rođendan

Torcida je proslavila 64. rođendan dolaskom na utakmicu Hajduka B i Primorca na Poljudu. Oko četiri tisuće navijača zabavljalo se na tribinama uz pobjedu svojeg kluba u 12. kolu Treće HNL jug, a strijelci su bili Elvir Maloku (32.), Artem Milevski (pen. 53.) i Marko Bencun (62.). Poraz gostiju ublažio je Toni Grković iz penala u 55. minuti, što znači da je završilo s 3-1.

Maloku i Milevski tako su zaključili odličan vikend, u kojem su zabijali i za prvu i za drugu momčad, a publika je Milevskog nagradila ovacijama u 65. minuti kad je prepustio mjesto na terenu Tonćiju Mujanu

Nakon takvog vikenda, za očekivati je da će i jedan i drugi dobiti minute u prvoj momčadi već za tri dana. Hajduk gostuje kod Novigrada u osmini finala Kupa, prije gostovanja u Zadru u prvenstvu sljedeće nedjelje.