Tottenham preokenuo 'Svece', nestvarni Son zabio četiri gola!

U silovitom preokretu ostvarenom u drugom poluvremenu nogometaši Tottenhama u nedjelju su u 2. kolu Premier lige u gostima dobili Southampton sa 5-2.

Domaćini su poveli pogotkom Dannyja Ingsa u 32. minuti. No, onda je Korejac Heung-min Son zabio četiri pogotka (45+2, 47, 64, 73), sva četiri na asistencije Harryja Kanea, a potom se i Harry Kane u 82. minuti upisao u strijelce.

U drugom poluvremenu igrači Josea Mourinha polukontrama su "izludili" domaćine.  Poraz "svetaca" ublažio je svojim drugim pogotkom Danny Ings u 90. minuti iz penala.

U nedjelju se još sastaju Newcastle - Brighton, Leicester- Burnley, te u derbiju kola Chelsea i Liverpool.