Toure i Kompany zasjenili su Cityjev napad i zabili tri gola

Manchester City slavio je na gostovanju kod West Bromwicha 3-0 u posljednjem susretu prvog kola lige. Yaya Toure zabio je dva gola, a Vincent Kompany jedan

West Bromwich Albion i Manchester City kompletirali su prvo kolo nove sezone u Premiershipu. City je pobijedio na gostovanju 3-0 dvama golovima Yaye Tourea i golom Kompanyja

Yaya Toure odlično je otvorio utakmicu za goste u 9. minuti. Drugi put je pogodio u 24. minuti utakmice. City je dominirao protiv West Bromwicha što pokazuje i broj točnih dodavanja (692) što je 211 dodavanja više od bilo koje druge momčadi u prvom kolu.

"Građani" su krenuli s na papiru ubojitim napadom Navas, Silva, Sterling, Bony, ali na kraju su slavu pobrali sjajan i neumoran veznjak Yaya Toure i stoper Vincent Kompany koji je zabio za konačnih 3-0.