Treći gol sezone: Pogledajte gol Danijela Pranjića za slavlje

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić je u 16. minuti ostao sam na petercu i glavom mirno matirao goste. To mu je treći gol sezone u prvenstvu u 13. nastupu

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić donio je pobjedu Panathinaikosu koji je u 18. kolu grčke lige kod kuće s 1-0 svladao Panionios.

Pranjić je u 16. minuti ostao sam na petercu i glavom mirno matirao goste. To mu je treći gol sezone u prvenstvu u 13. nastupu.

Danijel je bio jedini hrvatski igrač koji je nastupio budući da je Gordon Schildenfeld ozlijeđen, a Mladen Petrić još čeka svoj prvi nastup.

Vodeća momčad grčkog prvenstva je Olympiakos, dok je Panathinaikos četvrti s 19 bodova manje.