Tuttosport: Kovačić kreće od prve minute i protiv Rome...

"Alvarez i Rocchi u napadu, Kovačić iza njih. To je napadačka formula koja bi mogla biti dobitna za Inter večeras na San Siru", napisao je talijanski portal Tuttosport

Večeras (srijeda) je na rasporedu uzvratna utakmica polufinala talijanskog kupa između Intera i Rome, a prema pisanju talijanskih medija Mateo Kovačić krenut će u redovima domaćina od prve minute...

Inter večeras na svom San Siru mora nadoknaditi zaostatak od 2-1 iz prve utakmice, ako želi vidjeti finale protiv rimskog Lazija, koji je još ranije u svom polufinalu nadigrao Juventus ukupnim rezultatom 3-2.

"Ricky Alvarez i Rocchi u napadu, Kovačić iza njih. To je napadačka formula koja bi mogla biti dobitna za Inter večeras na San Siru", napisao je talijanski portal Tuttosport.com.

Podsjetimo da Inter ima velikih problema s napadačima (ozljede Diega Milita, Antonija Cassana i Rodriga Palacija), te će stoga u napadu, vjerojatno, zaigrati rezervne opcije Alvarez i Rocchi.

Ukoliko zaigra, Kovačiću će to biti već 12. nastup u dresu Intera, otkako je zimus stigao iz zagrebačkog Dinama.