Uh, kakav kiks našeg Subašića: Danijel skroz 'počastio' Aguera

U 59. minuti primio je baš pacerski gol od argentinskog majstora Sergija 'Kuna' Aguera koji ga je savladao jednostavnim udarcem. Ovakav kiks Suba mora što prije zaboraviti...

Na spektakularnoj utakmici Manchester Cityja i Monaca palo je ukupno osam golova i Englezi su na kraju upisali pobjedu 5-3 u najboljoj utakmici sezone. Jedan od primljenih golova, nažalost, ide na dušu našoj reprezentativnoj jedinici Danijelu Subašiću.

Ipak, tri minute poslije Falcao je zabio prekrasan lob koji ublažio pogrešku našeg golmana, ali za sve njih na kraju nije bilo utjehe budući da su propustili šokirati izraženog favorita na gostujućem terenu.