Uleb kup: Košarkaši Zadra izgubili u produžetku

Zadar je u 7. kolu Uleb kupa u skupini I izgubio u Liberecu od vodećeg Turowa. Zadranima je ovo četvri poraz, a Poljacima šesta pobjeda

Košarkaši Zadra izgubili su utakmicu 7. kola Uleb kupa na gostovanju kod poljskog Turowa 77-72 nakon produžetka. Zadranima je ovo četvrti poraz u skupini I. Nakon prvog poluvremena, Poljaci su imali deset koševa prednosti (45-35). Zadar je u drugom dijelu u nekoliko navrata došao i do izjednačenja, no nisu uspjeli povesti. Međutim ipak su izborili produžetak (63-63) nakon trice Brewera. Košarkaši Ace Petrovića imali su u 4. minuti produžetka i koš prednosti, no do kraja su Poljaci ubacili devet, a Zadrani samo tri poena. Corey Brower bio je najbolji kod Zadrana s 27 koševa. Johnson je zabio 15 poena, a Andrej Štimac 11. Kod Turowa najefikasniji je bio Kelati s 19 poena, a Drobjak je susret okončao s 12 koševa. U Zadrovoj skupini je Uniks iz Kazana svladao Strasbourg 94-57.