Umorni Kostelić osmi u slalomu u Kranjskoj Gori

Ivica Kostelić uspio je izboriti Top 10 u slalomu nakon 13. mjesta u prvoj vožnji. Umor je ostavio traga na Ivicu. Ovo mu je peta trka u sedam dana

Ivica Kostelić osvojio je osmo mjesto u slalomskoj vožnji u Kranjskoj Gori. Za pobjednikom Reinfriedom Herbstom zaostao 1.02 sekundi. Najbolji hrvatski skijaš je vozio je mirno i bez grešaka, ali su pet nastupa u tjedan dana ostavila trag na Kosteliću. U prvoj vožnji Ivica je držao 13. mjesto, da bi se kvalitetnijom drugom vožnjom plasirao u Top 10. Ivica je prvotno završio kao deveti, ali je naknadno diskvalificiran američki skijaš Ted Ligety. Slabiji slalomski rezultat uvjetovao je pad od jdnog mjesta u ukupnom poretku u kojem sad drži šesto mjesto sa 640 bodova. Na toj ljestvici ga je pretekao Austrijanac Marcel Hirscher koji je odličnom drugom vožnjom skočio s 15. pozicije na drugo mjesto u slalomu. Posljednju stepenicu postolja zauzeo je Francuz Julien Lizeroux.
Natko Zrnčić-Dim i Dalibor Šamšal nisu ušli u drugu vožnju.