United natrpao Leeds: Pogba namjestio četiri gola, čudesni Fernandes zabio hat-trick...

Fernandes je doveo 'crvene vragove' u vodstvo u 30. minuti, Ayling je izjednačio u 48., a onda je United ubacio u brzinu više i u razmaku od 16 minuta (52.-68.) utrpao četiri gola

Savršen dan za Manchester United! Nakon što su službeno predstavili Raphaela Varanea i najavili borbu za naslov na kojeg čekaju od 2013., 'isprašili' su Leeds s pet golova u mreži (5-1).

Fernandes je doveo 'crvene vragove' u vodstvo u 30. minuti, Ayling je izjednačio u 48., a onda je United ubacio u brzinu više i u razmaku od 16 minuta (52.-68.) utrpao četiri gola. Prvo se Greenwood upisao u strijelce da bi Fernandes s dva gola kompletirao hat-trick, a 'točku na i' stavio je Fred!

PORUKA IZ PARIZA 'Pogba, poslušaj mamu. Ne želi te u PSG-u. Ne želimo te ni mi'

Puno je špekulacija posljednjih dana o odlasku Paula Pogbe, a on je danas odigrao nevjerojatnu utakmicu i s nevjerojatne četiri asistencije uzeo Fernandesu titulu igrača utakmice!

Vrijedi spomenuti da je u 75. u igru za Manchester United ušao Jadon Sancho koji je u ovom prijelaznom roku stigao iz Borussije Dortmund za 85 milijuna eura.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Utakmici je prethodila tučnjava navijača.

PREMIERSHIP SE VRATIO VIDEO Kaos u Engleskoj: Tuku se navijači Manchestera i Leedsa