Caktaš za pobjedu na Poljudu: Lokosi pali, Letica opet odličan

MINIMALNO Hajduk je pobjedom 1-0 protiv Lokomotive golom Caktaša u 30. minuti stigao do tri boda na Poljudu. Pred oko osam tisuća gledatelja 'bili' su zadržali drugo mjesto ispred Rijeke

Nogometaši Hajduka pobijedili su Lokomotivu 1-0 u susretu 28. kola Prve HNL dok je Rudeš identičnim rezultatom slavio protiv Osijeka i tako produžio nadu u prvoligaški spas.

GAF NA UTAKMICI HAJDUKA Slučajno? Zastavu HNS-a su na Poljudu okrenuli - naopako

Hajduk je pobjedom protiv Lokomotive sačuvao drugu poziciju bez obzira na sutrašnji nastup Rijeke protiv Slaven Belupa, te produžio niz bez poraza protiv 'lokosa' na deset utakmica.

Pogodak odluke zabio je Mijo Caktaš u 30. minuti. Josip Juranović je lijepo ubacio s desne strane, a Caktaš utrčao iz drugog plana i s osam metara glavom zakucao loptu u mrežu.