Vedran Golec je nakon zlata osvojio i srebro u Emiratima

U finalu se Vedran Golec, viceprvak Europe, kao reprizi finala Europskog prvenstva, borio s aktualnim prvakom Bjelorusom Armanom Sillom i u neizvjesnoj završnici izgubio rezultatom 7-4

Najbolji hrvatski tekvondaš, teškaš Vedran Golec (26), ostvario je još jedan veliki uspjeh u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Nakon zlatne medalje na Azijskom klupskom prvenstvu, Golec je na Fujairah Openu, elitnom turniru G2-statusa, u kategoriji +87 kg osvojio srebrnu medalju.

U finalu se Golec, viceprvak Europe, kao reprizi finala Europskog prvenstva, borio s aktualnim prvakom Bjelorusom Armanom Sillom i u neizvjesnoj završnici izgubio 7:4. Golec je do finala svladao Britanca Cookeyja 6-2 i Kazahstanca Zhaparova 17-11.