Vidal srušio Švedsku, Sanchez ponovno odigrao lošu utakmicu

I kada se činilo da će susret završiti s rezultatom postavljenim sredinom prvog poluvremena, ukazao se Boados i u 90. minuti pogodio za pobjedu južnoameričke momčadi

U prijateljskom susretu igranom na Friends Areni u Stockholmu, Čile je pobijedio Švedsku s 2:1.

Veznjak Bayerna Arturo Vidal doveo je Čileance u vodstvo u 22. minuti, ali njihovo slavlje već je u idućem napadu upropastio Toivonen koji je poravnao nakon prekrasne akcije s Claessonom.

I kada se činilo da će susret završiti s rezultatom postavljenim sredinom prvog poluvremena, ukazao se Boados i u 90. minuti pogodio za pobjedu južnoameričke momčadi. Mladi 22-godišnji Bolados ušao je svega 20 minuta, a ovaj gol postigao je u - debitantskom nastupu!

A ponovno je razočarao Alexis Sanchez koji, osim poništenog gola zbog zaleđa, u okvir gola nije uputio niti jedan jedini udarac...

Domaći poraz (1:2) doživio je i Izrael protiv Rumunjske, dok je Sjeverna Irska slavila protiv Južne Koreje s 2:1.

Dinamov branič Amir Rrahmani odigrao je svih 90 minuta u domaćoj 1:0 pobjedi Kosova protiv Madagaskara.