VIDEO Biuk opet strijelac za Los Angeles! Zabio između dvojice

Bivšem nogometašu Hajduka ovo je drugi gol za Los Angeles FC nakon što je u zimskom prijelaznom roku napustio 'bijele'. LA je trenutno na drugom mjestu MLS-a

Hrvatski nogometaš Stipe Biuk (20) zabio je drugi gol za Los Angeles FC. Bivši igrač Hajduka zatresao je mrežu već u trećoj minuti utakmice, a njegov LA pobijedio je 2-1 San Jose Earthquakes.

Biuk je zabio gol nakon lijepe akcije Los Angelesa. U dva dodavanja LA izbacio pola protivničke obrane, a ostatak posla obavio je Biuk.

Prepoznao je prostor u zadnjoj liniji protivnika, pa 'navukao' dvojicu braniča i između njih poslao udarac koji je bio nezaustavljiv za golmana Jamesa Marcinkowskog.

MLS OBJAVIO PLAĆE Biuk tek treći najplaćeniji Hrvat u MLS-u. Kreilach ima bogatstvo

MLS Los Angeles dominira u MLS-u, a Biuk skuplja mrvice s klupe

Gol možete pogledati OVDJE.

Miguel Trauco izjednačio je za San Jose u 52. minuti, a Los Angeles je tek u 95. minuti osigurao pobjedu. Carlos Vela je iz penala zabio za konačnih 2-1. Biuk je bio na terenu sve do 85. minute, kada ga je zamijenio Nathan Ordaz.

Los Angeles trenutno je drugi u MLS-u s 25 bodova, pet manje od vodećeg Cincinnatija, ali i utakmicu manje.