VIDEO Bivši igrač Hajduka zabio eurogol u kvalifikacijama za LP

Fran Tudor, koji je od 2019. nogometaš Rakowa, zabio je u 52. minuti spektakularan gol kojim je njegova momčad došla u vodstvo

U uzvratnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka, poljski Rakow remizirao je (1-1) na gostovanju kod azerbajdžanskog Qarabaga i ukupnim rezultatom 4-3 osigurao nastup u Europi.

Za goste su nastupila dva Hrvata, Zoran Arsenić i Fran Tudor, a potonji je bio i jedini strijelac svoje momčadi na utakmici.

VIDEO: ASTANA - DINAMO 0-2 Pogledajte sažetak utakmice iz Astane: Domaćin promašivao, Modri zabijali i osigurali Europu 'MODRI' SU NOSITELJI Europska skupina je 'u džepu', evo kad Dinamo igra s AEK-om

Bivši hajdukovac, koji je od 2019. nogometaš Rakowa, zabio je u 52. minuti spektakularan gol kojim je njegova momčad došla u vodstvo. Tudor je dobio loptu na desnoj strani, krasno potkopao i izbjegao jednog protivnika, a onda snažno opalio i pogodio malu mrežicu.

Gol Frana Tudora:

Qarabag je izjednačio osam minute kasnije golom Xhixhe, ali do kraja utakmice nije uspio zabiti i doći do eventualnih produžetaka.