VIDEO Budimir zabio golčinu i dao Osasuni šansu za Europu!

Osasuna je slavila protiv baskijskih rivala i izravnog protivnika za sedmo mjesto koje vodi u kvalifikacije za Europu. Ključnu ulogu u toj pobjedi imao je Ante Budimir, koji je zabio sjajan gol

Povremeni hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir (31) zabio je važan gol u pobjedi Osasune protiv Athletic Bilbaa.

Hrvat je zabio u 50. minuti nakon ubačaja Moncayole i glavom s deset metara vrhunski zabio gol. Budimiru je to šesti gol u La Ligi ove sezone, a njegova Osasuna je s tri boda došla blizu sedmom mjestu koji vodi u kvalifikacije za Europu.

PROTIV BETISA Budimir zabio dva gola u samo pet minuta u pobjedi Osasune

Vrhunski gol Budimira možete pogledati OVDJE.

VLASNIK KATARSKE BRONCE Javio se Budimir nakon što je ispao s popisa: Vjerujem da su sretni svi koji su dobili poziv...

Naime, Bilbao je sedmoplasirani sa 50 bodova, a toliko ima i Osasuna dva kola prije kraja. Lucas Torro potvrdio je pobjedu Osasune od 2-0 u 77. minuti.