VIDEO Cancelova lopta s očima i bomba Rodrija u Cityjevoj 'trici'

Fantastična dva gola zabila je Guardiolina momčad protiv "toffeesa" na Etihadu. Sterling je krajem prvog dijela preusmjerio Cancelovu parabolu za 1-0, a Rodri je raspalio s 25 metara u rašlje u nastavku

U prvoj nedjeljnoj utakmici 12. kola engleske Premier lige aktualni prvak Manchester City je na svom stadionu Etihad s uvjerljivih 3-0 (1-0) svladao Everton

Domaću momčad je u vodstvo doveo Raheem Sterling u 44. minuti, kad je pogodio mrežu nakon fantastičnog ubačaja Joaoa Cancela kroz srce Evertonove obrane.

U 55. minuti je Rodri natrčao na jednu odbijenu loptu i s 25 metara poslao neobranjivi "projektil" u gornji desni kut. Za konačnih 3-0 strijelac je u 86. minuti bio Bernardo Silva.

Golove možete pogledati OVDJE.

Manchester City je sa 26 bodova ostao na drugom mjestu, a vodeći Chelsea mu bježi za tri boda. Na trećem je mjestu Liverpool sa 25 bodova, dok je četvrti West Ham sa 23 boda. Everton drži 11. poziciju sa 15 bodova.

Od 17.30 sati u posljednjoj utakmici 12. kola Tottenham Hotspur je domaćin Leeds Unitedu.