VIDEO Dečki, malo tiše! Pas je zaspao na travnjaku, sudac nije htio krenuti dok se ne probudi

Srećom po paragvajske nogometaše, pas nije dugo spavao na terenu pa je drugo poluvrijeme nastavljeno u razumnom roku, a na kraju su slavili domaći nogometaši

Zna se dogoditi da životinje upadnu na sportska borilišta i tako nakratko prekinu susrete, a ovaj se pas u Paragvaju poprilično udomačio na utakmici između Sol de Americe Guaranija. Ne samo da je utrčao na teren, već je i malo odrijemao na travnjaku.

Kako se nije dao smesti u odmoru, a sudac nije želio nastaviti s igrom sve dok se pas ne probudi i makne s terena. Srećom po nogometaše, pas se ubrzo probudio i napustio travnjak.

Na kraju je Sol de America slavila s 1-0, a u 76. minuti je iz penala zabio napadač Cristian Duma.