VIDEO Gol i asistencija Messija za jubilarnu brojku u karijeri

Lionel Messi u karijeri ima 1000 zbrojenih golova i asistencija nakon pobjede PSG-a. Naime, zabio je 702 gola i asistirao njih 298, a bio je glavni igrač u pobjedi PSG-a nakon dva uzastopna poraza...

Nogometaši francuskog prvaka PSG-a povećali su svoju prednost na vrhu ljestvice na šest bodova u odnosu na drugi Lens 2-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Nice u susretu 30. kola.

Parižane je u vodstvo doveo Lionel Messi u 26. minuti nakon lijepe asistencije Nuna Mendesa, potom su domaćini promašili svu silu prilika za povratak u utakmicu da bi Sergio Ramos u 76. minuti glavom nakon kornera Messija potvrdio pobjedu gostiju.

Inače, Messi je s golom i asistencijom došao do brojke od čak 1000 golova koje je zabio ili asistirao. Ukupno je postigao 702 gola, a zapravo je baš protiv Lensa oborio i rekord za najviše golova u europskim ligama - prestigao je Cristiana Ronalda.

ZBOGOM EUROPI? ESPN: Messi razmišlja o ponudi Saudijaca. Šanse su sad 50-50 LEO NA UDARU VIDEO Pogledajte kako navijači PSG-a tjeraju Messija iz Pariza

Gol Messija oogledajte kliikom OVDJE, a asistenciju Ramosu pogledajte OVDJE.

Vodeći PSG sada ima 69 bodova, šest više od drugog Lensa, dok je Nice ostala osma sa 45 bodova.