VIDEO Ivanušec ušao u igru i odmah asistirao za pobjedu

U susretu 21. kola nizozemskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Feyenoord je pobijedio gradskog suparnika Spartu Rotterdam sa 2-0.

Feyenoord je tek u drugom poluvremenu uspio slomiti suparničku obranu izborivši sedmu pobjedu u posljednjih osam međusobnih susreta.

INCIDENT U ARNHEMU VIDEO Navijači Vitessea upali na teren, Ivanušec sa suigračima hitro pobjegao u svlačionicu

Domaćin je poveo u 57. minuti golom Davida Hancka iz jedanaesterca, a šest minuta kasnije je Lutsharel Geertruida na asistenciju hrvatskog reprezentativca Luke Ivanušeca povećao na 2-0. Bio je to praktički prvi Ivanušecov dodir s loptom nakon što je ušao u igru minutu ranije.

Asistenciju pogledajte OVDJE.

Feyenoord je do kraja susreta još jednom zatresao suparničku mrežu, no pogodak Matsa Wieffera u 81. minuti je poništen zbog igranja rukom.

Feyenoord nakon ove pobjede ponovo ima 10 bodova zaostatka za liderom PSV Eindhovenom koji je na gostovanju porazio Volendam sa 5-1.